Meer boels
Inloggen Registreren

Open inschrijvingen

Boels Training geeft op regelmatige basis trainingen waarvoor u zich direct kunt inschrijven. Deze trainingen worden gegeven op wisselende locaties, zo is er altijd een training bij u in de buurt.

Inschrijven voor een training? Klik dan op de 'bel mij terug' knop onderaan deze pagina of neem contact met ons op via training@boels.nl

Maart
28-03-2017 VOL Apeldoorn (NL)
April
12-04-2017 08:30 – 16:30 Waalwijk (NL)
26-04-2017 08:30 – 16:30 Apeldoorn
Mei
01-05-2017 08:30 – 16:30 Sittard
09-05-2017 08:30 – 16:30 Waalwijk (NL)
Juni
07-06-2017 08:30 – 16:30 Breda (NL)
23-06-2017 08:30 – 16:30 Apeldoorn (NL)
April
11-04-2017 13:00 – 17:00 Sittard (NL)
13-04-2017 13:00 – 17:00 Groningen
25-04-2017 13:00 – 17:00 Breda (NL)
Mei
23-05-2017 08:30 – 12:30 Apeldoorn (NL)
Juni
07-06-2017 13:00 – 17:00 Sittard (NL)
27-06-2017 08:30 – 12:30 Waalwijk (NL)
Maart
23-03-2017 08:30 – 16:30 Almere
29-03-2017 VOL Apeldoorn (NL)
April
10-04-2017 08:30 – 16:30 Sittard (NL)
11-04-2017 08:30 – 16:30 Waalwijk (NL)
25-04-2017 08:30 – 16:30 Apeldoorn (NL)
Mei
04-05-2017 08:30 – 16:30 Sittard (NL)
10-05-2017 08:30 – 16:30 Waalwijk (NL)
24-05-2017 08:30 – 16:30 Apeldoorn (NL)
Juni
06-06-2017 08:30 – 16:30 Sittard (NL)
08-06-2017 08:30 – 16:30 Waalwijk (NL)
22-06-2017 08:30 – 16:30 Apeldoorn (NL)
April
11-04-2017 08:30 – 12:30 Sittard (NL)
13-04-2017 08:30 – 12:30 Groningen
25-04-2017 08:30 – 12:30 Breda (NL)
Mei
23-05-2017 13:00 – 17:00 Apeldoorn (NL)
Juni
07-06-2017 08:30 – 12:30 Sittard (NL)
27-06-2017 13:00 – 17:00 Waalwijk (NL)
Maart
23-03-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
24-03-2017 16:00 Elst (BTM)
28-03-2017 16:00 Breda (BTE)
April
01-04-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
03-04-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
05-04-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
05-04-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
06-04-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
10-04-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
10-04-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
10-04-2017 19:30 Drachten (BTE)
11-04-2017 16:00 Soest (BTM)
11-04-2017 16:00 Breda (BTE)
13-04-2017 16:00 Zenderen (BTM)
13-04-2017 19:00 Sittard (BTE)
14-04-2017 16:00 Rotterdam (BTE)
18-04-2017 16:00 Breda (BTE)
18-04-2017 16:00 Breda (BTM)
18-04-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
19-04-2017 16:00 Elst (BTM)
19-04-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
20-04-2017 16:00 Sneek (BTM)
20-04-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
21-04-2017 16:00 Kapelle (BTM)
28-04-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
28-04-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
Mei
01-05-2017 19:00 Hoogeveen (BTE)
03-05-2017 16:00 Noord-Scharwoude (BTE)
06-05-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
08-05-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
09-05-2017 16:00 Breda (BTE)
09-05-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
10-05-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
11-05-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
11-05-2017 19:00 Sittard (BTE)
12-05-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
12-05-2017 16:00 Zenderen (BTM)
15-05-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
15-05-2017 19:30 Apeldoorn (BTE)
16-05-2017 16:00 Soest (BTM)
16-05-2017 19:30 Beverwijk (BTE)
17-05-2017 16:00 Elst (BTM)
18-05-2017 16:00 Waalwijk (BTM)
18-05-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
19-05-2017 16:00 Noardburgum (BTM)
23-05-2017 16:00 Breda (BTE)
23-05-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
24-05-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
31-05-2017 16:00 Weert (BTM)
Juni
01-06-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
01-06-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
07-06-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
08-06-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
08-06-2017 19:00 Sittard (BTE)
09-06-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
10-06-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
13-06-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
13-06-2017 16:00 Breda (BTE)
14-06-2017 16:00 Zenderen (BTM)
16-06-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
16-06-2017 16:00 Soest (BTM)
19-06-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
19-06-2017 19:30 Drachten (BTE)
20-06-2017 16:00 Breda (BTM)
20-06-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
20-06-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
22-06-2017 16:00 Elst (BTM)
22-06-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
23-06-2017 16:00 Kapelle (BTM)
27-06-2017 16:00 Breda (BTE)
27-06-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
28-06-2017 16:00 Sneek (BTM)
Juli
03-07-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
03-07-2017 19:00 Hoogeveen (BTE)
04-07-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
04-07-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
05-07-2017 16:00 Noord-Scharwoude (BTE)
06-07-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
07-07-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
08-07-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
11-07-2017 16:00 Zenderen (BTM)
12-07-2017 16:00 Elst (BTM)
13-07-2017 16:00 Weert (BTM)
13-07-2017 19:00 Sittard (BTE)
14-07-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
16-07-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
17-07-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
17-07-2017 19:30 Apeldoorn (BTE)
18-07-2017 16:00 Soest (BTM)
18-07-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
19-07-2017 16:00 Waalwijk (BTM)
19-07-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
20-07-2017 16:00 Noardburgum (BTM)
20-07-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
Augustus
07-08-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
08-08-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
10-08-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
15-08-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
16-08-2017 16:00 Soest (BTM)
17-08-2017 16:00 Elst (BTM)
18-08-2017 16:00 Breda (BTM)
April
03-04-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
05-04-2017 08:30 – 17:00 Hoofddorp (BTM)
06-04-2017 08:30 – 17:00 Eindhoven (BTM)
08-04-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
10-04-2017 08:30 – 17:00 Berkel en Rodenrijk (BTM)
11-04-2017 08:30 – 17:00 Soest (BTM)
13-04-2017 08:30 – 17:00 Zenderen (BTM)
15-04-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
18-04-2017 08:30 – 17:00 Breda (BTM)
19-04-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
20-04-2017 08:30 – 17:00 Sneek (BTM)
21-04-2017 08:30 – 17:00 Kapelle (BTM)
26-04-2017 08:30 – 17:00 Houten (BTM)
28-04-2017 08:30 – 17:00 Oud-Beijerland (BTM)
Mei
08-05-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
09-05-2017 08:30 – 17:00 Hoofddorp (BTM)
10-05-2017 08:30 – 17:00 Berkel en Rodenrijk (BTM)
11-05-2017 08:30 – 17:00 Eindhoven (BTM)
12-05-2017 08:30 – 17:00 Zenderen (BTM)
13-05-2017 08:30 – 17:00 Oud-Beijerland (BTM)
16-05-2017 08:30 – 17:00 Soest (BTM)
17-05-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
18-05-2017 08:30 – 17:00 Waalwijk (BTM)
19-05-2017 08:30 – 17:00 Noardburgum (BTM)
19-05-2017 08:30 – 17:00 Grijpskerk (BTM)
20-05-2017 08:30 – 17:00 Houten (BTM)
31-05-2017 08:30 – 17:00 Weert (BTM)
Juni
01-06-2017 08:30 – 17:00 Oud-Beijerland (BTM)
02-06-2017 08:30 – 17:00 Houten (BTM)
07-06-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
08-06-2017 08:30 – 17:00 Hoofddorp (BTM)
09-06-2017 08:30 – 17:00 Eindhoven (BTM)
13-06-2017 08:30 – 17:00 Berkel en Rodenrijk (BTM)
14-06-2017 08:30 – 17:00 Zenderen (BTM)
16-06-2017 08:30 – 17:00 Soest (BTM)
20-06-2017 08:30 – 17:00 Breda (BTM)
22-06-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
23-06-2017 08:30 – 17:00 Kapelle (BTM)
28-06-2017 08:30 – 17:00 Sneek (BTM)
Juli
04-07-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
04-07-2017 08:30 – 17:00 Oud-Beijerland (BTM)
06-07-2017 08:30 – 17:00 Hoofddorp (BTM)
07-07-2017 08:30 – 17:00 Eindhoven (BTM)
08-07-2017 08:30 – 17:00 Breda (BTM)
11-07-2017 08:30 – 17:00 Zenderen (BTM)
12-07-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
13-07-2017 08:30 – 17:00 Weert (BTM)
17-07-2017 08:30 – 17:00 Berkel en Rodenrijk (BTM)
18-07-2017 08:30 – 17:00 Soest (BTM)
19-07-2017 08:30 – 17:00 Waalwijk (BTM)
20-07-2017 08:30 – 17:00 Noardburgum (BTM)
20-07-2017 08:30 – 17:00 Grijpskerk (BTM)
21-07-2017 08:30 – 17:00 Houten (BTM)
Augustus
07-08-2017 08:30 – 17:00 Genemuiden (BTM)
08-08-2017 08:30 – 17:00 Hoofddorp (BTM)
10-08-2017 08:30 – 17:00 Eindhoven (BTM)
15-08-2017 08:30 – 17:00 Berkel en Rodenrijk (BTM)
16-08-2017 08:30 – 17:00 Soest (BTM)
17-08-2017 08:30 – 17:00 Elst (BTM)
18-08-2017 08:30 – 17:00 Breda (BTM)
Maart
23-03-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
24-03-2017 16:00 Elst (BTM)
28-03-2017 16:00 Breda (BTE)
April
01-04-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
03-04-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
05-04-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
05-04-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
06-04-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
10-04-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
10-04-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
10-04-2017 19:30 Drachten (BTE)
11-04-2017 16:00 Soest (BTM)
11-04-2017 16:00 Breda (BTE)
13-04-2017 16:00 Zenderen (BTM)
13-04-2017 19:00 Sittard (BTE)
14-04-2017 16:00 Rotterdam (BTE)
18-04-2017 16:00 Breda (BTM)
18-04-2017 16:00 Breda (BTM)
18-04-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
19-04-2017 16:00 Elst (BTM)
19-04-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
20-04-2017 16:00 Sneek (BTM)
20-04-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
21-04-2017 16:00 Kapelle (BTM)
26-04-2017 16:00 Houten (BTM)
28-04-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
28-04-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
Mei
01-05-2017 19:00 Hoogeveen (BTE)
03-05-2017 16:00 Noord-Scharwoude (BTE)
06-05-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
08-05-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
09-05-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
09-05-2017 16:00 Breda (BTE)
10-05-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
11-05-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
11-05-2017 19:00 Sittard (BTE)
12-05-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
12-05-2017 16:00 Zenderen (BTM)
15-05-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
15-05-2017 19:30 Apeldoorn (BTE)
16-05-2017 16:00 Soest (BTM)
16-05-2017 19:30 Beverwijk (BTE)
17-05-2017 16:00 Elst (BTM)
18-05-2017 16:00 Waalwijk (BTM)
18-05-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
19-05-2017 16:00 Noardburgum (BTM)
23-05-2017 16:00 Breda (BTE)
23-05-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
24-05-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
31-05-2017 16:00 Weert (BTM)
Juni
01-06-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
01-06-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
02-06-2017 16:00 Houten (BTM)
07-06-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
08-06-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
08-06-2017 19:00 Sittard (BTE)
09-06-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
10-06-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
13-06-2017 16:00 Breda (BTE)
13-06-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
14-06-2017 16:00 Zenderen (BTM)
16-06-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
16-06-2017 16:00 Soest (BTM)
19-06-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
19-06-2017 19:30 Drachten (BTE)
20-06-2017 16:00 Breda (BTM)
20-06-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
20-06-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
22-06-2017 16:00 Elst (BTM)
22-06-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
23-06-2017 16:00 Kapelle (BTM)
27-06-2017 16:00 Breda (BTE)
27-06-2017 18:00 Alphen aan den Rijn (BTE)
28-06-2017 16:00 Sneek (BTM)
Juli
03-07-2017 16:00 Rotterdam (BTM)
03-07-2017 16:00 Oud-Beijerland (BTM)
03-07-2017 19:00 Hoogeveen (BTE)
04-07-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
05-07-2017 16:00 Noord-Scharwoude (BTE)
06-07-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
07-07-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
08-07-2017 12:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
11-07-2017 16:00 Zenderen (BTM)
12-07-2017 16:00 Elst (BTM)
13-07-2017 16:00 Weert (BTM)
13-07-2017 19:00 Sittard (BTE)
14-07-2017 15:00 Rotterdam (BTE)
16-07-2017 18:00 Lage Zwaluwe (BTE)
17-07-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
17-07-2017 19:30 Apeldoorn (BTE)
18-07-2017 16:00 Soest (BTM)
18-07-2017 19:00 Beverwijk (BTE)
19-07-2017 16:00 Waalwijk (BTM)
19-07-2017 18:00 Oostvoorne - Europoort (BTE)
20-07-2017 16:00 Noardburgum (BTM)
20-07-2017 19:00 Rotterdam (BTE)
21-07-2017 16:00 Houten (BTM)
Augustus
07-08-2017 16:00 Genemuiden (BTM)
08-08-2017 16:00 Hoofddorp (BTM)
10-08-2017 16:00 Eindhoven (BTM)
15-08-2017 16:00 Berkel en Rodenrijs (BTM)
16-08-2017 16:00 Soest (BTM)
17-08-2017 16:00 Elst (BTM)
18-08-2017 16:00 Breda (BTM)
Maart
24-03-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
25-03-2017 08:30 – 17:30 Oud-Beijerland (BTM)
April
03-04-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
05-04-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
06-04-2017 08:30 – 17:30 Eindhoven (BTM)
08-04-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
10-04-2017 08:30 – 17:30 Berkel en Rodenrijk (BTM)
11-04-2017 08:30 – 17:30 Soest (BTM)
13-04-2017 08:30 – 17:30 Zenderen (BTM)
15-04-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
18-04-2017 08:30 – 17:30 Breda (BTM)
19-04-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
20-04-2017 08:30 – 17:30 Sneek (BTM)
21-04-2017 08:30 – 17:30 Kapelle (BTM)
26-04-2017 08:30 – 17:30 Houten (BTM)
28-04-2017 08:30 – 17:30 Oud-Beijerland (BTM)
Mei
08-05-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
08-05-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
09-05-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
10-05-2017 08:30 – 17:30 Berkel en Rodenrijk (BTM)
11-05-2017 08:30 – 17:30 Eindhoven (BTM)
12-05-2017 08:30 – 17:30 Zenderen (BTM)
13-05-2017 08:30 – 17:30 Oud-Beijerland (BTM)
16-05-2017 08:30 – 17:30 Soest (BTM)
17-05-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
18-05-2017 08:30 – 17:30 Waalwijk (BTM)
19-05-2017 08:30 – 17:30 Grijpskerk (BTM)
19-05-2017 08:30 – 17:30 Noardburgum (BTM)
20-05-2017 08:30 – 17:30 Houten (BTM)
31-05-2017 08:30 – 17:30 Weert (BTM)
Juni
01-06-2017 08:30 – 17:30 Oud-Beijerland (BTM)
02-06-2017 08:30 – 17:30 Houten (BTM)
07-06-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
08-06-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
09-06-2017 08:30 – 17:30 Eindhoven (BTM)
13-06-2017 08:30 – 17:30 Berkel en Rodenrijk (BTM)
14-06-2017 08:30 – 17:30 Zenderen (BTM)
16-06-2017 08:30 – 17:30 Soest (BTM)
20-06-2017 08:30 – 17:30 Breda (BTM)
22-06-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
23-06-2017 08:30 – 17:30 Kapelle (BTM)
28-06-2017 08:30 – 17:30 Sneek (BTM)
Juli
04-07-2017 08:30 – 17:30 Oud-Beijerland (BTM)
04-07-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
06-07-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
07-07-2017 08:30 – 17:30 Eindhoven (BTM)
08-07-2017 08:30 – 17:30 Breda (BTM)
11-07-2017 08:30 – 17:30 Zenderen (BTM)
12-07-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
13-07-2017 08:30 – 17:30 Weert (BTM)
17-07-2017 08:30 – 17:30 Berkel en Rodenrijk (BTM)
18-07-2017 08:30 – 17:30 Soest (BTM)
19-07-2017 08:30 – 17:30 Waalwijk (BTM)
20-07-2017 08:30 – 17:30 Grijpskerk (BTM)
20-07-2017 08:30 – 17:30 Noardburgum (BTM)
21-07-2017 08:30 – 17:30 Houten (BTM)
Augustus
07-08-2017 08:30 – 17:30 Genemuiden (BTM)
08-08-2017 08:30 – 17:30 Hoofddorp (BTM)
10-08-2017 08:30 – 17:30 Eindhoven (BTM)
15-08-2017 08:30 – 17:30 Berkel en Rodenrijk (BTM)
16-08-2017 08:30 – 17:30 Soest (BTM)
17-08-2017 08:30 – 17:30 Elst (BTM)
18-08-2017 08:30 – 17:30 Breda (BTM)

Direct contact

Wilt u ook bevoegd worden? Neem contact op met één van onze medewerkers

0900-222 9990 (gratis)

Maandag t/m vrijdag 08:00 uur – 17:00 uur

Bel mij terug

Praktische informatie

Inschrijven voor een training?
Klik dan op de 'bel mij terug' knop onderaan deze pagina of neem contact met ons op via training@boels.nl

Altijd op de hoogte zijn? Meld u aan voor onze nieuwsbrief